28.2.18

Lista - Februar 2018


Ukupno pogledano: 45
Prvi put pogledano: 43
Najbolji utisak (prvo gledanje): The Real Estate / Topen av Ingeting
Najlošiji utisak: Damsel

*ponovno gledanje
objavljene kritike su aktivni linkovi

datum izvor Naslov na Engleskom / Originalni naslov (Reditelj, godina) - ocena

01.02. video Professor Marston and the Wonder Women (Angela Robinson, 2017) - 7/10
02.02. video Lowriders (Ricardo de Montreuil, 2016) - 5/10
04.02. TV The Other Side of Everything / Druga strana svega (Mila Turajlić, 2017) - 6/10
05.02. video A Dog's Purpose (Lasse Hallström, 2017) - 5/10
05.02. video The Limehouse Golem (Juan Carlos Medina, 2016) - 5/10
05.02. kino In the Fade / Aus dem Nichts (Fatih Akin, 2017) - 6/10
06.02. video Maudie (Aisling Walsh, 2016) - 6/10
06.02. video VHS Massacre: Cult Films and the Decline of Physical Media (Kenneth Powell, Thomas Edward Seymour) - 5/10
07.02. kino 12 Strong (Nicolai Fuglsig, 2018) - 6/10
07.02. video The Man with the Iron Heart / HHhH (Cedric Jimenez, 2017) - 6/10
*09.02. festival November (Rainer Sarnet, 2017) - 8/10
10.02. kino The Post (Steven Spielberg, 2017) - 8/10
11.02. kino The Boss: The Beginning / Gazda: Početak (Dario Juričan, 2018) - 6/10
12.02. kino Darkest Hour (Joe Wright, 2017) - 6/10
15.02. video Lucky (John Carrol Lynch, 2017) - 8/10
16.02. festival Isle of Dogs (Wes Anderson, 2018) - 7/10
16.02. festival Interchange (Brian M. Cassidy, Melanie Schatzky, 2018) - 4/10
17.02. festival The Heiresses / Las herederas (Marcelo Martinessi, 2018) - 4/10
17.02. festival Damsel (David Zellner, Nathan Zellner, 2018) - 4/10
17.02. kino I, Tonya (Craig Gillespie, 2017) - 8/10
18.02. festival The Real Estate / Topen av ingeting (Mans Mansson, Axel Petersen, 2018) - 9/10
18.02. festival Infinite Football / Fotbal infinit (Corneliu Porumboiu, 2018) - 8/10
19.02. festival Dovlatov (Aleksej German Jr, 2018) - 7/10
19.02. festival Transit (Christian Petzold, 2018) - 8/10
19.02. festival Cobain (Nanouk Leopold, 2018) - 5/10
20.02. festival U - July 22 (Erik Poppe, 2018) - 6/10
20.02. festival 3 Days in Quiberon / 3 Tage in Quiberon (Emily Aterf, 2018) - 6/10
20.02. festival Victory Day / Denj pobedi (Sergej Loznica, 2018) - 9/10
*20.02. festival A Gentle Creature / Krotkaya (Sergei Loznitsa, 2017) - 10/10
21.02. festival 7 Days in Entebbe (José Padinha, 2018) - 8/10
21.02. festival Foreboding / Yocho (Kiyoshi Kurosawa, 2018) - 5/10
21.02. festival Hotel Jugoslavija (Nicolas Wagnieres, 2017) - 4/10
21.02. festival The Interpreter / Tlmočnik (Martin Šulik, 2018) - 8/10
22.02. festival Becoming Astrid / Unga Astrid (Pernille Fischer Christensen, 2018) - 8/10
23.02. festival Unsane (Steven Soderbergh, 2018) - 4/10
23.02. video Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (Peter Landesman, 2017) - 7/10
24.02. festival Don't Worry He Won't Get Far on Foot (Gus Van Sant, 2018) - 7/10
24.02. kino The Shape of Water (Guillermo Del Toro, 2017) - 8/10
25.02. festival The Happy Prince (Rupert Everett, 2018) - 6/10
25.02. video The Babysitter (McG, 2017) - 6/10
25.02. festival Yardie (Idris Elba, 2018) - 8/10
25.02. video Tulip Fever (Justin Chadwick, 2017) - 4/10
26.02. video Bitch (Marianna Palka, 2017) - 5/10
26.02. festival Cross My Heart / Les rois mongols (Luc Picard, 2017) - 6/10
28.02. kino Based on a True Story / D'apres une histoire vraie (Roman Polanski, 2017) - 8/10